„Musick Magazine” od dziś dostępny

musick1W środku lata w numerze 11 Musick Magazine polecamy, jako gwóźdź programu, wywiad z powracającym w znakomitym stylu do swych korzeni Paradise Lost. Jak pisze Naczelny w stopce bieżącego numeru: – The Plague Within to coś więcej niż chwilowa zachcianka zmanierowanych dojrzałych muzyków – ta płyta przekonuje, że zasady są ważniejsze niż wizerunek. Brytyjczycy (…) nagrali bardzo dobrą  płytę, w doskonale rozpoznawalnym klimacie swoich wczesnych nagrań.

Nie mniej gorąco zachęcamy do lektury rozmowy z bardzo rzadko udzielającym wywiadów Wrestem, liderem amerykańskiego black metalowego potwora Leviathan. Dalej napięcie już tylko rośnie za sprawą rozmów z: KrisiunClandestine BlazeGoatsnakeShiningAntigamaBelzebongBlaze of PerditionHigh On Fire,Cradle of FilthTau CrossBlack Label SocietyGruesomePerdition TempleThe Dead GoatsPrimitive ManLindemann. Kibiców thrash metalu nie trzeba chyba zachęcać do przeczytania pogaduch z: VoivodDeathAngelRazorKing Parrot. Do tego numeru przygotowaliśmy specjalny raport z trasy Behemoth/Bolzer/Thaw w relacji P. z Thaw oraz Michała ‘Buziego’ (merchandisera Behemoth)

Zawartość uzupełniają cykliczne kolumny: Na południe od nieba, Pod pręgierzem decybeli, Ekstremalne zmyśli oraz Shit happens, no i oczywiście masa recenzji oraz relacji z koncertów.

Natomiast na płycie Budząc Umarłych cz. 8 znajdziecie utwory 15 zespołów z polskiego undergroundu: Nex, Thempest, Corpus, Event Urizen, Kontagion, Rethorn, Indignity, Mojra, Astral Queen, Shin Pain, Torture of Hypocrisy, Bloodwritten, Struggle Against, Incarnal, Kult Mogił

Najnowszy numer Musick Magazine dostępny będzie w sieci sprzedaży Empik (od dziś – 5 sierpnia), sklepie internetowym http://MusickMagazine.8merch.comoraz na Allegro

Autor

11762 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *