Musick Magazine #2 już dostępny

Długi news, ale może akurat ktoś:

Uwaga, nie lada gratka dla czytających „analogowo” – jest już w sprzedaży nowy numer MUSICK MAGAZINE. To, co w środku, czyli najważniejsze, ledwo udało się nam zmieścić na 84 stronach. To tu Nergal i Piotr Weltrowski mówią o książce „Spowiedź heretyka. Sacrum. Profanum.”, Fenriz gada o tym, jak pozornie zwyczajne hobby może przemeblować życie, zaś Testament, Neurosis oraz Marduk opowiadają nie tylko o swoich nowych płytach. W „Diaboliada czyli rzecz o Pagan Records” poznacie szczegółową, acz niebanalną, historię legendarnej polskiej wytwórni, opowiedzianą przez jej założyciela – Tomka Krajewskiego – i jego kumpli (m.in. muzycy: Sacrilegium, Lux Occulta, Profanum, Damnation).

 

Do tego dodajemy masę wywiadów, których treści przykują Waszą uwagę, bo ich bohaterami są m.in. Enlsaved, Immolation, Obake, The Dead Goats, Overkill, Gorguts, Kreator, Saint Vitus, Septic Flesh, Masachist, Antigamą, Altar of Sin, Resurgency, Necrovation, Gospel of the Horns, Degial, Embrional, Xibalba. Zaś w rubryce „Na południe od nieba” znajdziecie przegląd tego, co dzieje się obecnie w polskim podziemiu. Są też oczywiście „Ekstremalne zmyśli” Tryłkołaka, kilkadziesiąt recenzji, a w „Ahoj Przygodo” zamieściliśmy relacje z takich festiwali, jak Killtown, Brutal Assault, PartySan i Boltfest. Ale na tym nie koniec! W cenie magazynu dostaniecie jeszcze płytę CD z.t. „Waking the Dead” zawierającą najbardziej reprezentatywne nowości polskiego undergroundu.

 

Nowy numer można kupić na Allegro, w Pagan Records, Witching Hour Productions, Selfmadegod, salonach Traffic (Warszawa, Wrocław) oraz sklepach: MetalShop – Kraków, All – Katowice, Satisfaction Scar – Poznań, Rocky – Wrocław.”

 

Autor

3814 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *