Mord’A’Stigmata – album koncertowy i wznowienia wcześniejszych płyt

 

MORD’A’STIGMATA zapowiada koncertowy album, trasę oraz winylowe wznowienia wcześniejszych płyt.

Black metalowy kwartet Mord’A’Stigmata wyda swój pierwszy koncertowy album ”Songs for the Exiles (Live At Roadburn 2019)”. Materiał został zarejestrowany podczas występu na festiwalu Roadbun w Tilburgu, Holandia 14 kwietnia 2019 roku. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Marcel van de Vondervoort (min. Ulver, Triptykon, Neurosis, Cult of Luna), okładkę zaprojektował Credo Quia Absurdum a całością oprawy graficznej zajął się P. (Cursed Art).

Płyta ukaże się 19 marca 2020 nakładem Pagan Records i dostępna będzie wyłącznie podczas koncertów zespołu oraz na stronie wydawcy. Równolegle z nią ukażą się winylowe wznowienia dwu poprzednich krązków zespołu „Ansia” oraz „Our Hearts Slow Down”. Obydwie pozycje dostępne będą w dwu wersjach kolorystycznych i ukażą się w ściśle limitowanym nakładzie.

PRE-ORDER: https://tinyurl.com/wdmgfyb

MORD’A’STIGMATA, MEDICO PESTE, LOATHFINDER ”Heralds of Nothingness” Tour:

19 III, Wrocław PL, Firlej
20 III, Poznań PL, U Bazyla
21 III, GdańskPL, Drizzly Grizzly
22 III, Warszawa PL, Hydrozagadka
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) do kupienia na lefthandsounds.org.

Autor

12271 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *