Moloch wyda kompilację „The Vatican Cellars”

Przekazujemy:

„Nareszcie, po jedenastu latach od debiutu, MOLOCH (odpowiedzialny m.in. za black metalowy projekt ZORORMR) wyda cały swój dorobek dungeon synth / dark ambient na 2 CD dzięki Via Nocturna. To nie będzie typowe wydawnictwo „The Best of” ale prawdziwa podróż w czasie i przestrzeni…

Nadchodząca, kompilacja „The Vatican Cellars” to 36 utworów trwających łącznie bagatela 130 minut. Zawierać będzie nie tylko pełne wydawnictwa, które ukazały się lata temu na CD-R jak „Withering Hopes”, „Onoskelis” czy EP-ka „Yog-Sothoth” ale również kilkanaście niepublikowanych nigdy wcześniej utworów napisanych i nagranych w latach 2004-2011.

Album ukaże się jako dwupłytowy jewel case i limitowany digibook. Za okładkę odpowiada znany z Mindrape Art Mark Cooper, który współpracował ostatnio m.in. z Rings of Saturn.

Kompilacja „The Vatican Cellars” ujrzy światło dzienne w Halloween, 31 października tego roku. Więcej informacji wkrótce. Tymczasem sprawdźcie listę utworów i szykujcie się na nadchodzące koncerty MOLOCH…”

Autor

3658 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *