Metalmania Open Air 2020 – Razor i Truchło Strzygi dołączają do składu

Przekazujemy:

Metalmania powraca! Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Progresja) odbędzie się Metalmania Open Air 2020! Bilety w cenie 180 zł już są w sprzedaży! ?

Wśród artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej Metalmanii obok The True MayhemCandlemass i At The Gates pojawią się takie zespoły jak Razor i Truchło Strzygi.

▪️▪️▪️

☑️ Razor to pionierzy thrash metalu z Kanady, obok Voivod, Sacrifice oraz Annihilator należą do kanadyjskiej ‚wielkiej czwórki’. Zespół działa już od 1984 roku i ma w swoim dorobku 8 płyt studyjnych, z czego ostatnia „Decibels” ukazała się w 1997 roku. Obecnie grupa pracuje nad swoim najnowszym krążkiem. Występ na Metalmanii będzie pierwszym koncertem Razor w Polsce!
☑️ Truchło Strzygi to jedna z najciekawszych młodych polskich grup ostatnich lat. Zespół zadebiutował w zeszłym roku albumem „Pora Umierać”, a w lutym ukazała się EPka „Nad Którymi Nie Czuwa Żaden Stróż”. Twórczość formacji to oryginalne połączenie black metalu z punkiem. Na Metalmanii zespół zagra specjalnie na ten festiwal przygotowany set koncertowy.

▪️▪️▪️

Metalmania Open Air 2020 to XXV edycja festiwalu, który w przyszłym roku zaprezentuje się fanom metalowego grania w odświeżonej formule.

Oficjalne wydarzenie ↩️
29.08.2020 Metalmania Open Air 2020 // Warszawa

MAYHEM
CANDLEMASS
AT THE GATES („Slaughter of the Soul” 25th Anniversary Set)
RAZOR
TRUCHŁO STRZYGI

+ inni (TBA)

Otwarcie bram: 12.00
Start: 13.00

? BILETY w cenie 180 PLN dostępne na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
➡️ Eventim.pl
➡️ ebilet.pl
➡️ Biletin

ℹ️ Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl/metalmania
www.facebook.com/MetalmaniaFestival/

Autor

3794 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *