Mentor udostępnia nowy album “Cults, Crypts and Corpses”

 

Mentor udostępnia swój nowy drugi pełnometrażowego album „Cults, Crypts and Corpses” do odsłuchu przed piątkową premierą.

Słuchaj „Cults, Crypts and Corpses”: https://www.echoesanddust.com/2018/11/album-stream-mentor-unearth-cults-crypts-and-corpses/

„Cults, Crypts and Corpses” ukaże się w piątek 16 listopada 2018 nakładem Pagan Records. Pre-ordery można składać na stronie wydawcy.

Nowy album to w prostej linii kontynuacja idei, która przyświecała debiutowi – krótko, mocno i szybko. Dziesięć kawałków w niecałe 30 minut, bez zbędnego kombinowania. Teksty o wiedźmach, grobach, Szatanie i seryjnych mordercach. Rock’n’roll z diabłem w tle,” tłumaczy wokalista, King of Nothing.

 

Cults, Crypts and Corpses został nagrany zmiksowany i wyprodukowany w Satanic Audio. Odpowiedzialny za okladkę i layout jest Branca Studio (Angel Witch, Cirith Ungol, Pentagram, The Black Dahlia Murder).

 

PRE-ORDER: https://tinyurl.com/yatf67ae 

Cults, Crypts and Corpses” tracklista:
1. We Dig
2. Sometimes Dead is Better
3. Mists of Doom
4. Death Mask
5. The Wax Nightmare
6. Tub of Toxic Waste
7. Churchburner Girl
8. Gut Bucket
9. Up in The Bell Tower
10. Gather by the Grave

MENTOR:
Gusion’s Drone – Bass
Leviathan’s Punch – Drums
Raum’s Chord – Guitars
King of Nothing – Vocals

 

MENTOR online:
Facebook

 

Pagan Records online:
Website

Bandcamp
Facebook
Twitter

Autor

12478 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *