Martial powraca po piętnastu latach

Satanic Skinhead Propaganda wypuści najnowsze wydawnictwo tyskich NS black metalowców z Martial. Na EPce zatytułowanej „Execution” znajdzie się jedenaście utworów. Całość będzie limitowana do pięciuset sztuk jednostronnego dwunastocalowego winyla. Krążek będzie dostępny od 27 lutego. Ostatnie wydawnictwo sygnowane logiem Martial ukazało się piętnaście lat temu.

Autor

12015 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

2 komentarze

  • głupota niektórych nie zna granic. swastykę z tła wykujcie sobie ze stali i wsadźcie głęboko w dupy!!!! dziwię się moderatorom tej strony, że zamieszczają tu informacje o nazistowskim gównie!

  • News jest news, nie ma w nim żadnych zdań wartościujących, panowie z Martial jak chcą to mogą sobie wieszać swastyki gdzie popadnie u siebie w domu, mogą sobie też wytapetować ściany podobiznami Trockiego. Kto tego nie pochwala, nie kupi ich EPki i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *