Majowa ofensywa od Malignant Voices

Debiuty Yfel 1710, Weresoul i kompaktowa edycja “Marynistyki Suchego Lądu” projektu Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi ukażą się 29 maja. Nowe tytuły w katalogu Malignant Voices Productions już dostępne w przedsprzedaży!

Datę premiery wszystkich trzech albumów poznaliśmy po kilku miesiącach od pierwszych zapowiedzi. O ile w przypadku W~T~Z mamy do czynienia z zeszłorocznym albumem wznowionym na CD, o tyle “Willa Wisielców” Yfel 1710 oraz imienna płyta Weresoul to nowości i zarazem pierwsze materiały obu zespołów.

Już dostępne:

Weresoul – Weresoul

CD | Biały TS | Czarny TS

Yfel 1710 – Willa Wisielców

CD | Biały TS | Czarny TS

W~T~Z – Marynistyka Suchego Lądu

CD

Przeszłość ożywa między innymi dzięki takim płytom jak debiut Yfel 1710. “Willa Wisielców” to 6 odsłon opresyjnego, nawiedzonego i do cna złego black metalu w wykonaniu nowej formacji Klimorha (Non Opus Dei). Przerażająca i żywcem wyjęta z najczarniejszych dziejów Warmii, odwołuje się do szczytowych dokonań drugiej fali, a z drugiej strony brzmi wyraziście i świeżo. Całość idealnie dopełnia doskonała oprawa graficzna Roberta A. von Rittera.

Posłuchaj: “Szpital przemienienia – Kortau”

Rituals (Sauron, Narrenwind, Yarn of the Wicked) oraz Wormwood (Eerie) łączą siły pod szyldem Weresoul, tworząc unikalne podejście do dźwięków nasyconych grozą. Kreują uniwersum obfitujące w opowieści podszyte złem, aurą średniowiecza i paranoi. Sześć z nich znalazło się na debiutanckim albumie, wydanym jako klasyczny jewel case, z 16-stronicową książeczką.

Posłuchaj: “Requiem for a Weresoul”

 

Suchym lądem ku morzu. Na ratunek? Na rabunek? Z pozoru i ograniczeń ku możliwości. “Marynistyka Suchego Lądu” W~T~Z     w końcu dostępna na CD! Wspólne wydanie Devoted Art Propoganda / Malignant Voices / Tour De Garde. Klasyczne pudełko jewelcase.

Posłuchaj: “Marynistyka Suchego Lądu” (audio)

Autor

12467 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *