Lucifer’s Child: (muzycy Rotting Christ, Nightfall i Chaostar): video do tytułowego utworu z nadchodzącej płyty

Grecki black metalowy zespół LUCIFER’S CHILD zaprezentował wideo do nowego utworu, „The Order”. Jest to tytułowy kawałek z najnowszej płyty, która ukaże się  9 listopada nakładem Agonia Records. Można je obejrzeć na stronie magazynu Metal Hammer:

https://www.loudersound.com/features/epic-greek-black-metallers-lucifers-child-unveil-an-infernal-new-video

Następca „The Wiccan” z 2015 roku powstawał trzy lata. Jego nagrania, miksy i matering odbyły się w Pentagram Studio, należącym do gitarzysty zespołu, Georg’a Emmanuel’a (Rotting Christ, ex-Chaostar). Okładkę przygotował Daniele Valeriani (Dark FuneralDissection, Mayhem).

LUCIFER’S CHILD wywodzi się z Aten i gra atmosferyczny black metal. Powstał w 2013 z inicjatywy wspomnianego Emmanuela oraz Stathis’a Ridis’a (basisty kultowej grackiej kapeli, Nightfall). W krótkim czasie do składu dołączyli wokalista Marios Dupont (Karma Violens) i perkusista Nick Vell (Chaostar). Ich debiutancki krążek został ciepło przyjęty, co zaowocowało występami na festiwalach, w tym Inferno Festival (Norwegia), Blastfest(Norwegia) oraz Incineration Festival (Wielkia Brytania). „The Order”, jest cięższy i mroczniejszy niż poprzednik. 

Formaty albumu:
– Digipack CD.
– Czarny winyl.
– Transparentny żółty winyl.
– T-shirt.
– Pliki cyforwe.

Utwory:
1. Viva Morte
2. The Order
3. Fall Of The Rebel Angels
4. Through Fire We Burn
5. El Dragón
6. Black Heart
7. Haraya
8. Siste Farvel

Skład:
George Emmanuel – gitara
Stathis Ridis – bass
Marios Dupont – wokal
Nick Vell – perkusja

Autor

12159 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *