Line-up Dark Fest 2016 rozszerza się

ragehammer_imagePrzekazujemy:

Do składu Dark Fest dołącza krakowska załoga Ragehammer. Ich płyta ‘The Hammer Doctrine’ jest gotowa i niedługo pojawi się w Pagan Records.
„The Hammer Doctrine” został nagrany pod koniec ubiegłego roku w No Solace Studio, zmiksowany i zmasterowany przez M. Album tworzy osiem autorskich utworów RAGEHAMMER oraz cover Krzysztofa Klenczona i Trzech Koron „Spotkanie z Diabłem”. Całość łączy w sobie szlachetny, surowy i diabelski METAL w swojej najbardziej pierwotnej formie, wykuty według standardów ustanowionych przez Bogów z Venom, Sodom, Impaled Nazarene czy Bathory, cytując zespół: „z zimną nienawiścią do współczesnego świata i pogardą dla wartości, miłości i ludzkości”. To nie jest kolejna płyta o piwie, pizzy i latach ’80. To jest WOJNA…

Drugą kapelą, która zasili szeregi festiwalu jest Embrional – całkowicie antyludzki, miażdżący i odbierający wszelką nadzieję death metal na scenie w Grodzie. Gliwicka załoga zgotuje nam show po którym ludzkość zda nam się jedynie żebrzącą o każdy oddech, zbieraniną bydła.

Autor

3751 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *