Kurhan – nowy album

kurhanGdy w 1790 roku Johann Wolfgang von Goethe odwiedzał Friedrich-Wilhelm-Grube, by podziwiać zaprzęgniętą do pracy przy wydobyciu srebra machinę parową, nawet nie przeszło mu przez myśl, że zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej i ponad dwieście lat później, rozpocznie działalność okrutny Kurhan. Zespół ten objawił się kasetami „Szlam” (2009, Skeleton Plague Rec.) i „Cel” (2011, Demented Omen Of Masochism), zmasakrował słuchaczy m.in. u boku Bloodthirst i Furii, a w 2015 roku kontynuuje dzieło destrukcji płytą „Głód” wydaną przez Arachnophobia Records.

„Głód” to osiem utworów niszczycielskiego, gęstego i rozbudowanego black/death metalu z thrashowym zacięciem. Album nagrany w Czyśćcu pod czujnym uchem Nihila. Na perkusji Ntr (Furia / Massemord) Dla fanów Sodom, Marduk i Angelcorpse. Płyta ukaże się 5 marca.

przedsprzedaż: http://sklep.arachnophobia.pl/

Autor

12135 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

  • „Album nagrany w Czyśćcu pod czujnym uchem Nihila. Na perkusji Ntr (Furia / Massemord)”- czyli spokojnie można sobie odpuścić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *