Koncertowy album FORGOTTEN TOMB do pobrania za darmo

Forgotten TombPionierzy czarnego doom metalu i rocka, FORGOTTEN TOMB, udostępnili do pobrania za darmo koncertowy album nagrany podczas Kings Of Black Metal Festival w Niemczech w 2012 roku. Udostępniony zapis audio stanowi część nowego DVD Włochów zatytułowanego „Darkness in Stereo: Eine Symphonie Des Todes – Live in Germany”, które jest dostępne wraz z dwoma innymi koncertami: Under The Black Sun Festival oraz występem w klubie K17 w Berlinie w 2012. Album audio można pobrać na Bandcamp, tutaj:

https://agoniarecords.bandcamp.com/album/darkness-in-stereo-eine-symphonie-des-todes-live-in-germany

Nowe DVD jest dostępne od dzisiaj w Europe nakładem Agonia Records (w Ameryce Północnej ukaże się 13 Maja). Dostępne formaty to:

– digibook w formacie A5 z 8-stronnicową książeczką,
– limitowany do 200 sztuk digibook zawierający pocztówkę z podpisami członków zespołu i plakat (dostępny wyłącznie tutaj).

Trailery DVD:

http://youtu.be/GZLLSclQyAA
http://youtu.be/1pBZZxKs-0c 

Autorem okładki jest rysownik komiksów Mariano De Biase. Czas trwania DVD to prawie trzy godziny.

Autor

10574 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *