Isvind, The Stone i Sarkom już w przyszłym tygodniu!

isvindLeft Hand Sounds i Blackened Art prezentują dwa koncerty dla fanów klasycznej szkoły Black Metal! W Poznaniu i Wrocławiu wystąpią Isvind, The Stone oraz Sarkom!

Necrotic God European Tour:

ISVIND (black metal, Nor)

THE STONE (black metal, Srb)

SARKOM (black metal, Nor)

6.03. Poznań, Klub U Bazyla

start: 19:30

bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/149264315436357/

Przedsprzedaż: Rock Long Luck oraz na: http://lhs-booking.8merch.com

7.03. Wrocław, Klub Liverpool

start: 19:30

bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/1661117934173734/

Przedsprzedaż: Rocky Shop (DH FENIKS) oraz http://klub-liverpool.8merch.com

ISVIND – przedstawiciele drugiej fali black metalu! Zespół rozpoczął działalność u boku takich tuzów jak Satyricon i Enslaved, i z nieujarzmioną dzikością wymierzał systematycznie ciosy w imieniu Rogatego. Dwadzieścia lat temu wydał rewelacyjną płytę “Dark Waters Stir”, która zebrała – w pełni zasłużenie – doskonałe recenzje. W ubiegłym roku wydali kolejną bardzo dobrą płytę pt: “Gud”, która nie zawiedzie żadnego fana prawdziwego norweskiego black metalu!

https://folterrecords.bandcamp.com/album/gud

THE STONE – bezkompromisowi antychryści rodem z Belgradu. Zespół, który mimo, że w umysłach maniaków gatunku zagnieżdżony jest od lat, musiał długo pracować na swoją pozycję. Dziesięć lat temu, podpisując cyrograf z Folter Records, sprawili, że ich muzyka zaczęła trafiać do coraz szerszej publiczności. Ich ostatni album zatytułowany “Nekroza” udowadnia, że Serbowie zasługują na wielki szacunek, o który walczą tyle lat!

https://thestonehorde.bandcamp.com/album/nekroza

SARKOM – old school black metal wciąż żyje i ma się świetnie! Coraz więcej norweskich grup jak Koldbrann, Den Saakaldte czy właśnie Sarkom udowadnia, że granie w tradycyjnym stylu ma w sobie wielką moc. Posłuchajcie ich najnowszego krążka “Doomsday Elite” – ta płyta miażdży

https://sarkom.bandcamp.com/album/doomsday-elite

Autor

12268 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *