Isvind i The Stone na dwóch koncertach w Polsce

isvind plLeft Hand Sounds i Blackened Art prezentują dwa koncerty dla fanów klasycznej szkoły Black Metal! W Poznaniu i Wrocławiu wystąpią Isvind, The Stone oraz Sarkom!

Necrotic God European Tour:
ISVIND (black metal, Nor)
THE STONE (black metal, Srb)
SARKOM (black metal, Nor)

6.03. Poznań, Klub U Bazyla
bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż: Rock Long Luck oraz na: http://lhs-booking.8merch.com
7.03. Wrocław, Klub Liverpool
start: 19:30
bilety: 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż: Rocky Shop (DH FENIKS) oraz http://klub-liverpool.8merch.com

ISVIND – przedstawiciele drugiej fali black metalu! Zespół rozpoczął działalność u boku takich tuzów jak Satyricon i Enslaved, i z nieujarzmioną dzikością wymierzał systematycznie ciosy w imieniu Rogatego. Dwadzieścia lat temu wydał rewelacyjną płytę “Dark Waters Stir”, która zebrała – w pełni zasłużenie – doskonałe recenzje. Niestety po trasie promującej ten album zespół zawiesił działalność… Odbudował się jednak w 2002 roku i od tamtej pory umacnia swoją pozycję w podziemiu. W ubiegłym roku wydali kolejną bardzo dobrą płytę pt: “Gud”, która nie zawiedzie żadnego fana prawdziwego norweskiego black metalu!
https://folterrecords.bandcamp.com/album/gud
THE STONE – bezkompromisowi antychryści rodem z Belgradu. Zespół, który mimo, że w umysłach maniaków gatunku zagnieżdżony jest od lat, musiał długo pracować na swoją pozycję. Dziesięć lat temu, podpisując cyrograf z Folter Records, sprawili, że ich muzyka zaczęła trafiać do coraz szerszej publiczności. Ich ostatni album zatytułowany “Nekroza” udowadnia, że Serbowie zasługują na wielki szacunek, o który walczą tyle lat!
https://thestonehorde.bandcamp.com/album/nekroza
SARKOM – old school black metal wciąż żyje i ma się świetnie! Coraz więcej norweskich grup jak Koldbrann, Den Saakaldte czy właśnie Sarkom udowadnia, że granie w tradycyjnym stylu ma w sobie wielką moc. Posłuchajcie ich najnowszego krążka “Doomsday Elite” – ta płyta miażdży
https://sarkom.bandcamp.com/album/doomsday-elite
zoloft generic sertraline100mg of zoloft for anxiety
stromectol no prescriptionStromectol 3 mg tablets
buy prednisone online uk Prednisone natural alternative
arimidex treatment durationAnastrozole generic cost

Autor

12245 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *