Into Darkness debiutuje w Hellthrasher Productions.

Początkiem lutego b.r. Hellthrasher Productions otwiera swój tegoroczny kalendarz wydawniczy. Pierwszą z premier będzie debiutanckie MCD włoskiego death/doom metalowego kwartetu Into Darkness, z 2 paniami na czele.

Materiał o którym mowa składa się z 4 nagrań o łącznej długości 25 minut, stylistycznie nawiązujących do wczesnej inkarnacji Asphyx, jak również dokonań reaktywowanej niedawno grupy Derketa. Warstwa liryczna oscyluje wokół zagadnień astronomii i wizji kosmicznych katastrof w interpretacji liderki zespołu – Giulii „Doomed Warrior”. Wszystkie utwory są dostępne do przedpremierowego odsłuchu na profilu bandcamp.

EP-ka „Into Darkness” ukazała się jak dotąd na 2 nośnikach – winylowym, za sprawa niemieckiego labelu Iron Bonehead Productions (grudzień 2012), a także na kasecie za pośrednictwem włoskiej oficyny Unholy Domain Records (październik 2012). Każda z wersji – w tym nadchodząca kompaktowa – opatrzona jest inną okładką.

Zespół Into Darkness został założony we wrześniu 2011 roku w Mediolanie przez D. Warrior (gitara, wokal) i Nor (gitara, bas). Więcej informacji na facebookowym profilu.

Autor

431 tekstów dla Chaos Vault

M. Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan zarówno śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii... W 33,4% joürnalist a 66,6% drünk bästard...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *