Infernal War: data wydania i inne szczegóły “Axiom”

IWPo ujawnieniu okładki w grudniu, polscy black/death metalowcy INFERNAL WARudostępniają kolejne szczegóły swojego pierwszego od ośmiu lat albumu. “Axiom”ukaże się nakładem Agonia Records, 17 kwietnia w Europie i 21 kwietnia w Ameryce Północnej.

Na “Axiom” znajdzie się 11 nowych utworów, o łącznym czasie około 42 minut. Płyta została nagrana, zmiksowana i zmasterowana przez M. (Mgła/Kriegsmaschine) wNo Solace Studio. M. pojawi się również gościnnie na krążku, na wokalach. Projekt okładki przygotowało studio Mentalporn.

Utwory:
I. Coronation
II. Militant Hate Church
III. Into Dead Soil
IV. Paradygmat
V. Nihil Prayer
VI. The Parallel Darkness
VII. Transfigure
VIII. Eater Of Hope
IX. Camp 22
X. No Forgiveness
XI. Axiom

Tak o nowym albumie wypowiada się zespół: “Axiom zawiera esencję tego czym jest Infernal War nie będąc przy tym kalką naszych poprzednich płyt. Na pewno jest to materiał bardziej dojrzały, zróżnicowany niż nasze wcześniejsze dokonania, ale jednocześnie cholernie bezkompromisowy. Na pewno jest to też nasz najbardziej ponury materiał, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Axiom jest naszym szczytowym osiągnięciem. Nie mamy co do tego wątpliwości”.

“Axiom” dostępny będzie jako slipcase CD, 12″ czarny winyl z książeczką, limitowany do 150 ręcznie-numerowanych kopii srebrny vinyl, limitowany do 300 ręcznie-numerowanych kopii 12″ die-cut picture LP z książeczką oraz digitalnie.

Przedsprzedaż dostępna jest TUTAJ.

Autor

12489 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *