Indignity w barwach Sliptrick Records

Polska brutal death metalowa grupa Indignity opublikowała premierowy utwór ‚Consumed by Anhedonia’ (https://youtu.be/dTo7X-XEj-0). Kawałek pochodzi z nadchodzącej, debiutanckiej płyty ‚Realm of Dissociation’, która ukaże się we wrześniu 2017 za sprawą Sliptrick Records. Album został wyprodukowany w Orion Studio pod okiem Daniela ‚Azara’ Arendarskiego. Za oprawę graficzną odpowiada Pachu Design.

Tracklisat:
01. Genotype of a Murderer
02. Addicted to Brutality
03. Embodiment of Internal Corruption
04. Bloodlust
05. Consumed by Anhedonia
06. Skull Trepanation
07. Whine of Conceit
08. Violence Escalation
09. Kerathoprothesis

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/indignityofficial
http://indignityofficial.8merch.com/
https://www.youtube.com/user/Indignityband
https://sliptrickrecords.com/

BIO:
Indignity powstał w 2014 r. z inicjatywy Mirasa (gitara) i Tarkiego (bębny) jak twór opierający swoje inspiracje o takie zespoły jak Decapitated, Archspire, Cannibal Corpse czy Suffocation. Na tej bazie chcieli stworzyć coś „świeżego”. Niedługo potem do składu dołączył basista Sesil. W tym samym roku rozpoczęli nagrywanie trzyutworowego demo ‚Decrepitude’ i poszukiwali wokalisty. Rok 2015 przyniósł ze sobą właściwy wybór w osobie Kilasa, który dysponował odpowiednim gardłem i możliwościami. W krótkim czasie nagrał swoje partie na demo ‚Decrepitude’. Nagrania zyskały uznanie zarówno maniaków metalu jak i prasy branżowej. W 2017 r. po serii koncertów promujących ‚Decrepitude’ zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki album ‚Realm of Dissociation’, Muzyka Indignity bardziej niż poprzednio skierowała się w kierunku technicznego death metalu, nie rezygnując przy tym z elementów grindu i slamu.

Autor

11622 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *