Hour of Penance – nagrania nowego albumu ruszą w lutym

Techniczni, brutalni death metalowcy z Włoch, HOUR OF PENANCE, rozpoczną nagrania swojego ósmego albumu, następcy „Cast The First Stone” z 2017, w lutym bieżącego roku. Jak komentuje zespół:

„Przygotujcie się, bo niebawem ponownie wchodzimy do studia. Na naszym nadchodzącym albumie znajdzie się 9 nowych utworów, napisanych w ciągu ostatnich dwóch lat; utworów brutalnych, o nietuzinkowych tempach, w które włożyliśmy wiele pracy i poświęcenia. Perkusję nagramy w Bloom Recording Studio u lutym. Gitary, bass i wokal zarejestrujemy w Kick Recording Studio. W marcu polecimy do Polski, by dokonać miksów i masteringu albumu w Hertz Recording Studio (Behemoth, Vader, Hate). Poświęciliśmy dużo uwagi każdemu najmniejszemu szczegółowi, i nie możemy się doczekać, aż skończony album trafi w wasze ręce. Więcej informacji i szczegółów podamy niebawem”. 

HOUR OF PENANCE podpisali umowę wydawniczą z Agonia Records w listopadzie. Zespół opuścił tym samym szeregi Prosthetic Records, nakładem którego ukazały się trzy ostatnie albumy grupy.

Niedawno HOUR OF PENANCE został dodany do składu Metaldays Festival w Słowenii, na którym zagrają również AkerockeDimmu BorgirDream TheaterKvelertak czy October Tide. Festiwal odbędzie się pod koniec lipca.

HOUR OF PENANCE krok po kroku zyskiwał renomę jako jeden najbardziej utalentowanych i intensywnych zespołów death metalowych, tak w studiu jak i na scenie. Formacja powstała w Rzymie w 1999 roku, wydając od tego czasu siedem albumów i grając koncerty w Ameryce Północnej oraz Europie, w towarzystwie BehemothCannibal CorpseThe Black Dahlia MurderDevildriverMisery IndexNile czy Krisiun. W jej skład wchodzą gitarzysta Giulio Moschini, wokalista i gitarzysta Paolo Pieri, basista Marco Mastrobuono oraz perkusista Davide Billia (Beheaded).

Nowe koncerty:
21-27.07.2019 – Tolmin @ Metaldays Festival, SI

Autor

11989 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *