Haemophagus w Selfmadegod Records

haemophagusWytwórnia SELFMADEGOD RECORDS z radością informuje o podpisaniu kontraktu z zespołem HAEMOPHAGUS z Włoch na wydanie najnowszej pełnej płyty latem 2016 roku.

Trzeci album włoskiego kwartetu zatytułowany „Stream Of Shadows” został nagrany i zmiksowany w Palermo przez wieloletniego przyjaciela zespołu Silvio „Spadino” Punzo w Tone Deaf studio we wrzesieniu 2015. Dan Randall z Mammoth Sound zajmie się masteringiem, a za oprawę graficzną odpowiedzialny będzie po raz kolejny Marco Failla.

Pochodzący z Palermo HAEMOPHAGUS powstał w 2004 roku i wydał do tej pory dwa albumy oraz mnóstwo winylowych splitów dzielonych z takimi zespołami jak AGATHOCLES, SPIRAL, GRIND CRUSHER, BONESAW, REPUKED, SUBJUGATION, MAUSOLEUM. Muzyka zespołu to horror death metal/grindcore inspirowany twórczością wczesnego CARCASS, REPULSION, AUTOPSY, TERRORIZER itp. W składzie udzielają się muzycy innych włoskich formacji jak ASSUMPTION, GRAVESITE, MORBO, UNDEAD CREEP, REPULSIONE.

https://it-it.facebook.com/pages/Haemophagus/254663393014
http://www.selfmadegod.com
http://www.facebook.com/selfmadegod
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords

Autor

11628 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *