Garść newsów od Banisher

Przedstawiamy Wam garść newsów od ekipy Banisher.

Zespół jest w trakcie nagrywania drugiego pełnometrażowego albumu, którego tytuł brzmi „Scarcity”.

Płyta będzie zawierała 9 utworów oraz bonus track.

Muzyka Banisher mocno wyewoluowała od czasów „Slaughterhouse”. Materiał na „Scarcity” będzie prezentował bardziej eksperymentalny styl zespołu, już nie tak mocno techniczny jak na pierwszych płytach, co wcale nie znaczy, że będziemy grać trzy akordy na krzyż. Numery są bardziej spójne, dobrze zaaranżowane, a zarazem brutalne i zaawansowane technicznie. No i przede wszystkim idealnie nadają się do grania na żywo. Nigdy jeszcze nie byłem aż tak zadowolony z materiału, który nagrywaliśmy.” – mówi Hub

 

Studio report z nagrań Scarcity:

http://www.youtube.com/watch?v=hmldfNHr_cw

 

W zespole nastąpiły również zmiany personalne. Przed sesją nagraniową zespół opuścił perkusista Michał Stefański. Na szczeście zespół znalazł zastępstwo w postaci Łukasza „Lucassa” Krzesiewicza, znanego z występów w Sammath Naur, Esquarial czy Gnida. Lucass będzie występował w zespole jako muzyk sesyjny oraz będzie uczestniczył w nagraniu „Scarcity”.

 

Plany koncertowe szykowane są na wiosnę 2013 roku, tuż po wydaniu płyty „Scarcity”. W tym roku zespół będzie można jeszcze zobaczyć na dwóch koncertach w Czechach: 21.09 w Pradze oraz 22.09 w Taborze z zespołami Minority Sound, FOB oraz kilkoma innymi.

Po więcej newsów zapraszamy na profil facebook: www.facebook.com/banisherofficial

Autor

12507 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *