Gallower – drugie demo pod skrzydłami FUKK

 

27 lutego światło dzienne ujrzy pierwsze wydawnictwo FUKK – MC Gallower „Through The Gallows”!

Drugie demo Gallower to kolejna, po debiucie „The Witch Hunt Is On”, dawka brudnego, mrocznego thrash metalu dla fanów pierwszych dokonań Sodom, Destruction czy Bathory. Oryginalnie wydane na CD przez Under the Tyrant’s Banner Prod.

Kaseta limitowana do 85 ręcznie numerowanych kopii jest już dostępna w preorderze (http://fukkommando.8merch.com/preorder_gallower_through_the…) – do zamówień przedpremierowych dodajemy limitowaną do 10 sztuk przypinkę „Through The Gallows”. Zamówienia z przedsprzedaży co prawda będą wysyłane dopiero w dniu premiery, czyli 27.02.2016, ale będzie można je odebrać osobiście wcześniej – 12.02.2016 na Breslauer Thrash Fest II.

Oprócz tego w naszym sklepie na bieżąco będą pojawiały się nowe produkty z całego metalowego podziemia. Narazie skromnie, bo poza Gallowerem dzielimy się z wami tylko EPkami zespołu Miecz, ale już wkrótce kolejne aktualizacje distro!

Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *