Fu Manchu w Warszawie

fu mancu wawaAgencja koncertowa P.W. Events oraz Go Ahead z przyjemnością zapraszają na warszawski koncert Fu Manchu! Weterani sceny stonerowej prosto ze słonecznej Kalifornii po prawie dwóch latach nieobecności powracają do Polski w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album „Gigantoid”. Zespół zagra w stołecznej Proximie. 

Wizytówką kwartetu Fu Machu są chwytliwe i bezpretensjonalne gitarowe brzmienie. Do tego trzeba dodać lekką warstwę liryczną i możemy się cieszyć stoner rockiem w wyśmienitym wydaniu. 

„Gigantoid” to już jedenasty pełnometrażowy album Amerykanów. Światło dzienne ujrzał dokładnie 29 kwietnia 2014 roku i został wydany za pośrednictwem własnej wytwórni zespołu – At The Dojo Records. Na płycie znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zgodnie z zapowiedzią, można określić jako surowsze i prymitywniejsze w porównaniu do wcześniejszych krążków kapeli. 

Jeżeli jesteście fanami ciężkich gitarowych riffów w garażowym wydaniu, to nie może Was zabraknąć w warszawskiej Proximie! 

FU MANCHU
7.10 20:00 Warszawa / Proxima
Koncert promujący najnowszy album „Gigantoid”
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż)/69 zł (w dniu koncertu)
Bilety do nabycia za pośrednictwem: Ebilet, Eventim, Ticketpro
Bilety kolekcjonerskie: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,191.html

Autor

12145 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *