Exumer w Kutnie

 

Przekazujemy info od organizatora:

„Wszyscy mamy jeszcze w pamięci klimat, jaki towarzyszył podczas piątej edycji ROCK&ROSE FEST KUTNO 2017. Przyjechało do Kutna bardzo wielu gości z różnych zakątków naszego pięknego kraju, jak również odhaczyło się kilka osób, które zaplanowały sobie przylot do Kutna. Zapachniało OLD SCHOOLEM, a nam bardzo spodobała się atmosfera panująca podczas naszego festiwalu.

Dzisiaj chcielibyśmy ogłosić HEADLINERA VI EDYCJI ROCK&ROSE FEST KUTNO 2018.

Dla wielu jest to kultowy zespół. Kto z nas nie pamięta płyty analogowej wydanej w Polsce w 1986 roku przez TONPRESS? W czasach, kiedy mało co do nas w muzyce w Polsce docierało longplay, ten był tak bardzo znaczący dla wszystkich metalowców, że wielu miało na swoich katanach naszywki z logiem zespołu i okładkę albumu. Poza tym, zespół wystąpił w Polsce w 1988 roku na scenie katowickiego SPODKA podczas METAL BATTLE razem z NASTY SAVAGE, ATOMKRAFT i WILCZYM PAJĄKIEM. W konkursie występował o prawo zagrania na festiwalu METALMANIA’88 również kutnowski ALASTOR, jednak nominowany został warszawski GENOCIDE.

Zanim kapela zawiesiła działalność w 1990 roku, w 1987 roku wypuściła na rynek drugi swój album „RISING FROM THE SEA”. Muzycy kilka razy próbowali reaktywować zespół ale dopiero ciągłość osiągnęli od 2008 roku. W 2012 roku nagrali swój trzeci album „FIRE & DAMNATION”, a w 2016 roku czwarty „THE RAGING TIDES”. Zespół dwa lata temu w lutym wystąpił w Polsce, grając dwa fantastyczne koncerty w Warszawie i Łodzi.
Panie i Panowie, 2 czerwca2018 do Kutna na VI edycję ROCK&ROSE FEST KUTNO przyjedzie niemiecki Exumer !!! To jest nasz headliner tegorocznego festiwalu. Rezerwujcie sobie pierwszą czerwcową sobotę. Zapraszamy do Kutna!!!

Projekt finansowany dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Kutno”

Autor

12161 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *