Exmortum z Demonical w Poznaniu

Gorący, koncertowy news:

Czarne chmury spowiły niebo, zwiastując powrót sił ciemności na polską ziemię. Tę ziemię. Tym razem Diabeł nadejdzie z północy i nie omieszka zahaczyć o nasz kraj. 13 lipca w Poznaniu odbędzie się koncert w ramach letniej Summer Infernal Tour. Znany jest już finalny skład.
W lipcowy piątek trzynastego na deskach Klubu u Bazyla zaprezentuje się Demonical (Avesta-Sztokholm, Szwecja). Rok po wydaniu znakomitego albumu „Death Infernal”, zespół byłych członków legendarnego Centinex nadciąga, by pogruchotać niejeden kark swymi plugawymi szlagierami! Szwedzi dumnie kroczą ścieżką wytyczoną przez krew, ogień i śmierć – tą samą, którą od lat przemierzają Entombed, Unleashed czy Necrophobic.        Death Metal Darkness!!!

Grunt pod szwedzki pokaz siły przygotuje In Twilight’s Embrace, grający zaangażowany death metal z sensowną dawką melodii, utrzymany w duchu dokonań At the Gates, Dismember oraz Dissection. Po sukcesie ubiegłorocznej płyty „Slaves to Martyrdom”, poznaniacy przygotowują się do trzeciego, dużego natarcia. Ten koncert będzie jego przedsmakiem. Skład przypieczętuje obecność krakowskiego Exmortum, dzięki któremu tego wieczoru nie zabraknie nieświeżej, death-doomowej stęchlizny.”

Autor

3753 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *