Embrional prezentuje okładkę i tracklistę nowego albumu

embrional_800x800Gliwiccy death metalowcy z Embrional opublikowali kolejne nagranie z nadchodzącego wielkimi krokami drugiego pełnoczasowego krążka „The Devil Inside”. Schizoidalnego walca „Funeral March” można posłuchać pod tym linkiem:https://soundcloud.com/godzovwar/embrional-funeral-march

 

„The Devil Inside” to następca wydanego przed trzema laty „Absolutely Anti-Human Behaviors”, prezentujący jeszcze bardziej bluźniercze oblicze zespołu, precyzyjnie wymierzone we wszelkie świętości ziemskiego padołu. Jak zapowiadają wydawcy, nowa płyta Embrional to technicznie wysmakowany, dźwiękowy horror, pełen atmosfery obcowania z nienazwanym złem, gdzie niszczące blasty mieszają się z hipnotycznymi zwolnieniami i nieszablonowymi rozwiązaniami rytmicznymi, wrzask z szeptem i jękami potępionych, a chore harmonie z całą spuścizną death metalowej tradycji. Album ukaże się 28 lutego na CD nakładem Old Temple, a kilka tygodni później także na winylu (Hellthrasher) oraz kasecie i limitowanym CD ( Third Eye Temple / Godz Ov War).

 

Tracklista:

 

01 – The Devil Inside

02 – Evil’s Mucus

03 – Funeral March

04 – The Abyss

05 – Sadness

06 – In Darkness

07 – Behind The Mask Of Sanity

08 – 910

09 – Madman’s Curse

10 – Callousness

11 – Venom

12 – Whores, Drugs and Brain Dead

Autor

12128 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *