Embrional – nowy album dostępny na winylu

Embrional21 sierpnia 2015 ukazała się długo oczekiwana, winylowa wersja drugiego, pełnowymiarowego albumu Embrional „The Devil Inside”. To już 50 wydawnictwo w katalogu wielkopolskiej oficyny Hellthrasher Productions. Z tej okazji wytwórnia przygotowała specjalne, ściśle limitowane wydanie.

„The Devil Inside” to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier oraz najszerzej zakrojonych inicjatyw rodzimej sceny metalowej 2015 roku. Czterech wydawców, trzy odrębne nośniki w pięciu wersjach, a na nich dwanaście nagrań, które zatrząsnęły death metalowym undergroundem,  sięgając swą siłą rażenia daleko poza granice naszego kraju. Teraz, blisko pół roku od oficjalnej premiery, zespół dopełnia dzieła zniszczenia, prezentując „Wewnętrznego Diabła” w finalnej, winylowej odsłonie. Album dostępny jest w  limitowanym nakładzie 240 kopii, w tym 90 egzemplarzy wytłoczonych na czerwonym „splatterze” z dołączoną flagą zespołu. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, oprawę graficzną przygotowali Mariusz Krajewski i mentalporn.

Tracklista:

Strona A:
The Devil Inside
Evil’s Mucus
Funeral March
The Abyss
Sadness
In Darkness

Strona B:
Behind The Mask Of Sanity
910
Madman’s Curse
Callousness
Venom
Whores, Drugs and Brain Dead

Płyta dostępna jest w całości do odsłuchu na bandcampie (tutaj) oraz do nabycia w sklepie Hellthrasher (hellthrasher.com/shop/). U pozostałych wydawców można wciąż jeszcze kupić wersję CD (Old Temple) oraz MC (Third Eye Temple & Godz ov War).

Autor

331 tekstów dla Chaos Vault

M. Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan zarówno śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *