Eaters of Hope MMXV przetoczy się przez Polskę

eoh-timeline2Przez zgliszcza świątyń życia, przez człowieczeństwa brzask. W stronę zaćmienia i ku totalnej pustce. Najbardziej ekstremalne koncertowe wydarzenie tej jesieni przetoczy się w październiku przez pięć polskich miast. Infernal War, Outre oraz Morthus, pod wspólnym sztandarem Eaters of Hope, wbiją w martwą ziemię Lublin, Warszawę, Katowice, Wrocław i Poznań.

 

 

Left Hand Sounds

prezentuje

EATERS OF HOPE

 

14 października – Lublin, Graffiti

https://www.facebook.com/events/868919743156387/

 

15 października – Warszawa, Progresja

https://www.facebook.com/events/1688203418067683/

 

16 października – Katowice, Prokultura

https://www.facebook.com/events/855405034551367/

 

17 października – Wrocław, Liverpool

https://www.facebook.com/events/383454408531486/

 

18 października – Poznań, U Bazyla

https://www.facebook.com/events/409401749259271/

 

Still going nowhere, but still going strong

 

Bilety: 40/50 zł, g. 19

(przedsprzedaż od 07.09. w klubach, dobrych sklepach muzycznych oraz nahttp://lhs-booking.8merch.com)

 

 

INFERNAL WAR

 

Nazwa, bez której nie sposób wyobrazić sobie polski Black Metal w XXI w. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w tym roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni. Znakomicie przyjęty na całym świecie następcaRedesekration to manifest obojętności w stosunku do rodzaju ludzkiego, który już dawno sam sprowadził się do najniższego  wspólnego mianownika. Negatywizm, otchłań i nicość uświęcona. Hosanna, hosanna, hosanna w Piekle!

 

Posłuchaj: http://agoniarecords.bandcamp.com/track/no-forgiveness

Web: http://www.facebook.com/infernalwarofficial

 

OUTRE

 

Od ciekawie zapowiadającego się projektu, aż po jeden z najwyżej ocenianych blackmetalowych debiutów ostatnich lat. Mimo krótkiego stażu Outre, album Ghost Chants wykazuje głęboką więź z gatunkiem – pisał o pierwszej płycie krakowskiego kwintetu portal Heavymetaltribune.com. I nie można tym słowom zarzucić cienia przesady. Prezentując współczesne, dysharmoniczne oblicze black metalu, Outre wznosi swoje dźwiękowe modły z pełną świadomością jego wieloletniej tradycji. Trans, psychotyczny klimat, charyzma i rozmach – dzięki tym cechom zespół wyprzedza wiele innych o kilka długości i już teraz przyciąga zainteresowanie takich imprez jak In Flammen Open Air czy Brutal Assault.

 

Posłuchaj: http://www.youtube.com/watch?v=a9fBA5uM1pw

Web: http://www.facebook.com/outremetal

 

MORTHUS

 

Materiały takie jak zeszłoroczna EP’ka The Abyss mazowieckiego Morthus są żywym dowodem na to, że polskie podziemie wciąż potrafi dawać plugawe owoce. Działający od niespełna trzech lat deathmetalowy kwartet kreuje swoje brzmienie w oparciu o wzorce takie jak Morbid Angel, Dissection, Unleashed oraz Deströyer 666 i dowodził swego potencjału u boku m.in. Voidhanger, Nomad czy Bloodthirst. Październikowe koncerty będą przedsmakiem pełnowymiarowego wydawnictwa, które ma ukazać moc niszczenia Morthus w całej okazałości.

 

Posłuchaj: http://www.youtube.com/watch?v=wtsBlnabHPk

Web: http://www.facebook.com/morthusband

Autor

11627 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *