Dwa niepublikowane dotychczas numery z nadchodzącej płyty Deus Mortem do odsłuchu

 

W cholernie ekskluzywnym streamingu dla Chaos Vault Webzine prezentujemy dwa utwory z nadchodzącego, drugiego pełnowymiarowego albumu Deus Mortem, zatytułowanego „Kosmocide„. Album ukaże się 28 kwietnia nakładem Malignant Voices / Terratur Possessions.

Deus Mortem wyłonił się z otchłani zimą 2008 roku. Od tego czasu nieustannie podąża wilczą ścieżką, depcząc ścierwo boskiego porządku, co wyraźnie słychać na ich najnowszym opusie. Na nim skierowali swoją siłę twórczą w stronę najlepszej epoki metalowej magnificencji, nie zważając na zmiany jakie przyniósł ze sobą upływający czas. Czerpiąc inspiracje z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych stworzyli własny, oryginalny styl, co dziś jest już rzadkością. to Unikalność i Perfekcja, które zostały tu splecione w śmiertelną formułę. To żelazna pięść wymierzona w przeciętność i iluzję, przedstawiona w wyborny sposób dzięki umiejętnościom i pasji.

Na „Kosmocide” band rozciąga swoje muzyczne inspiracje nawet szerzej, wywodząc je od klasycznych Black Metalowych aktów, a mimo to  wciąż są w stanie osiągnąć swój własny sound, charakterystyczny dla Deus Mortem, który znamy już od lat. Jest epicko, szybko, agresywnie ale też dynamicznie i w przemyślany sposób pod względem kompozycyjnym. Album eksponuje światową klasę muzyków, ukoronowaną przez świetną produkcję M. z Mgły i porażający artwork autorstwa Artema Grigoryeva oraz kaligrafię od Ihasan Art. „Kosmocide” to ezoteryczna podróż poprzez tragedie, śmierć i zniszczenie uniwersalnych praw – prosto w łono szalejącego chaosu.

Płytę można zamawiać w preorderze w Malignant Voices.

Autor

12145 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *