Drugi album Master of Cruelty w Blood Harvest Records

master_of_crueltyBlood Harvest Records z dumą informuje, iż pod ich skrzydłami ukaże się oczekiwany, drugi album paragwajskich black/death metalowców z Master of Cruelty. „Archaic Visions of the Underworld” ukaże się na winylu, tak jak w 2012 roku, gdy wytwórnia ta wydała debiut tegoż zespołu – „Spit on the Holy Grail”.

Wzięli wszystkie te same elementy, których użyli na debiucie, i dzięki któremu nawiązali więź z maniakami Undergroundu. Na „Archaic Visions of the Underworld” zespół pokazał dlaczego black i death metal z Ameryki Południowej jest tak specjalny. Jak nieświęte małżeństwo Morbid Angel, Vulcano i Pentagram Chile krążek ten eksploduje siarczystym metalem, z którego emanuje zło.

Na krążku znajdzie się osiem utworów. Wersja kompaktowa ukaże się dzięki Deathrash Armageddon Records, zaś Warfukk Records wypuści ten materiał na kasecie. Winyl dostępny będzie od 25 listopada.

Jednego numeru można już posłuchać: http://bloodharvestrecords.bandcamp.com/album/archaic-visions-of-the-underworld-12lp

Autor

11732 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *