Doom metal i elektronika w Świdnicy z Obscure Sphinx i Gallileous na czele

2 i 3 listopada w Świdnicy wystąpi czołówka polskiego doom metalu m.in. Obscure Sphinx i Belzebong a obok nich Igor Boxx (Skalpel). Wszystko w ramach imprezy pod nazwą zaDOOMa, organizowanej przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Wydarzenie odbędzie się w dwóch lokalizacjach: Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11) oraz sali teatralnej (Rynek 43). Wykonawcy potwierdzeni w tej chwili to: Obscure Sphinx, Belzebong, Igor Boxx, Gallileous, Dopelord, Orchard.
Obscure Sphinx zakończyli niedawno bardzo udany sezon festiwalowy, podczas którego wystąpili m.in. na Brutal Assault (cz), OFF Festivalu (pl) oraz Summer Breeze (de), na którym zdobyli nagrodę New Blood Award. Wkrótce pojawią się informacje o cenach biletów oraz kolejnym wykonawcy zaDOOMy. Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia pod adresem. Również tam znajdą się informacje o dojeździe do Świdnicy oraz proponowanych noclegach. Informacje będą pojawiać się również na stronie fb wydarzenia – tutaj.

Autor

431 tekstów dla Chaos Vault

M. Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan zarówno śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii... W 33,4% joürnalist a 66,6% drünk bästard...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *