Do Piachu MMXVI Tour: In Twilight’s Embrace oraz Calm the Fire na czterech koncertach

 

dopiachu

Jesień. Liście lecą z drzew. Siarczyste liście polecą też na gęby tych, którzy stawią się na koncertach w ramach trasy Do Piachu MMXVI Tour.

Do Piachu MMXVI Tour to cztery gigi, na których będziecie mieli możliwość obejrzenia i co najważniejsze – posłuchania inspirowanej szwedzką sceną mieszanki death metalu oraz hard core/punka w wykonaniu In Twilight’s Embrace oraz Calm the Fire. Poznańsko – trójmiejska inicjatywa przetoczy się przez cztery miasta: Kraków i Gdynię oraz Szczecin i Berlin.

In Twilight’s Embrace zostało założone w 2005 roku i od tego czasu kanalizuje negatywne emocje za pomocą muzyki. A ta – poraża swoją mocą, łącząc brutalność, agresję i szczyptę melodii, równocześnie udowadniając, że Poznań wcale nie leży tak daleko od Goeteburga czy Sztokholmu. Kapela w dorobku ma trzy pełnowymiarowe krążki, w tym – zdaniem wielu – przełomowy „The Grim Muse” z 2015 roku. Klasę zespołu potwierdziła zaś wydana początkiem tego roku EPka „Trembling”, oba wydawnictwa ukazały się w Arachnophobia Records.

Calm the Fire – nie wiecie, czym jest wściekłość, dopóki nie przesłuchacie dokonań tej grupy. Istniejąca od 13 lat kapela z Trójmiasta w udany sposób łączy punk, hard core ze szwedzko brzmiącym metalem spod znaku Ścieżki Lewej Ręki oraz Gwiazdy Porannej. Z trzema albumami na koncie wprowadzają hard core punk na metalowe salony jak i na odwrót, co najlepiej słychać na zeszłorocznym „Doomed from the Start” wydanym pod sztandarem Anteny Krzyku.

Taki oto skład zaprezentuje się Wam podczas czterech koncertów, do tego podczas tych gigów wspomagani będą przez Tornshore oraz Sucidebycop. Pełna rozpiska poniżej:

10.11 Kraków, Kawiarnia Naukowa (+ Torn Shore)
http://www.facebook.com/events/747777228694113/

11.11 Berlin, ORWOhaus (+ Throwers, Meraine, Voyta)
http://www.facebook.com/events/569514053232852/

13.11 Gdynia, Ucho (+ Suicidebycop)
http://www.facebook.com/events/1797700633775887/

Jesień. Wszelka nadzieja na lepsze jutro zostaje złożona do piachu.

w.facebook.com/events/1797700633775887/

Jesień. Wszelka nadzieja na lepsze jutro zostaje złożona do piachu.

Autor

11756 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *