Diabolic Trinity Tour w marcu

Czciciele Rogatego, oddani maniacy podziemnego metalu, bywalcy piekielnych orgii!!!
W marcu Nieświęta Trójca- w postaci Det Gamle Besatt, Empheris oraz Moloch Letalis, nawiedzą trzy miasta w Polsce, tym samym wzywając wszystkie potępione dusze do uczestnictwa w tych rytuałach!!!
Det Gamle Besatt- horda która położyła podwaliny pod nieświętej sławy Besatt! Śląsk to kuźnia piekielnych hord oddanych czarnej sztuce całym swym jestestwem. Det Gamle Besatt to piewcy starożytnego mroku i diabelskich rytuałów a ich prymitywny, diaboliczny thrash/black/heavy metal został wykuty podłóg wielkich klasyków metalowego gatunku.
Empheris- od lat, niestrudzenie, zmusza swoich wyznawców i założycieli tej plugawej świątyni do diabelskiej pielgrzymki w cieniu czarnych piramid. Warszawiacy wiją się obrzydliwie w swoim gnieździe przelewając pełna jadu black/thrashowa posokę. Oddani piewcy mrocznych eonów i wybrańcy przerażającego Ctulhu , przyssani chciwe do plugawego suta Kozy z tysiącem młodych.
Moloch Letalis- wrzesińska horda, która od 15stu lat kroczy naprzód – depcząc truchła sczeźniętych w bólach maniaków i depcząc ich robaczywe czaszki swoim barbarzyńskim metalem śmierci. Opętany diabelstwem, pijany krwią prowadzi swe piekielne hufce ku czarnym bramom śmierci, roznosząc ogień i siejąc śmierć.
Koncert we Wrześni- piątek (23.03.2018)
AQQ Pub (ul. Warszawska 27a)
start godz. 19.00
bilet 20 złotych
Koncert w Warszawie- sobota (24.03.2018)
Metal Cave (ul. J. Olbrachta 46), start godz. 19.00
bilet 25 złotych
Koncert w Katowicach- niedziela (25.03.2018)
Klub Faust (ul, Złota 1), start godz.19.00
bilet 20 złotych
Jako gość w Katowicach zagra zespół LĘK
Autor

12006 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *