Depeseblo w barwach Selfmadegod Records; debiutancki album już dostępny

Szwedzki zespół DEPESEBLO podpisał kontrakt z wytwórnią SELFMADEGOD RECORDS na wydanie debiutanckiego albumu. DEPESEBLO to solowy projekt Dennisa Blomberga znanego z takich zespołów jak DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER, THOSE WHO BRING THE TORTURE. „Nightmare Desolation” to pierwszy materiał w całości skomponowany i nagrany przez samego Dennisa. Muzyka zespołu to osiem utworów ciężkiego, intensywnego death metalu ze sporą dawką melodii inspirowanego przez HYPOCRISY, DISSECTION, wczesny IN FLAMES czy nawet AMON AMARTH.

Materiał nagrano w Roadkill Studio, a za mastering odpowiedzialny jest Dennis „DerClint” Israel i jego Clintworks Studio (MISERY INDEX, 3 INCHES OF BLOOD, AMON AMARTH). Oprawa graficzna to dzieło Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX, PAGANIZER).

Utwór “Odious And Obscene” dostępny jest do odsłuchu na profilu SoundCloud wytwórni Selfmadegod Records oraz na kanale YouTube.

“Nightmare Desolation” jest już dostępny na CD w SELFMADEGOD RECORDS. Zamówienia można składać w sklepie internetowym wytwórni.

Lista utworów:
1. Odious And Obscene
2. On The Edge Of Insanity
3. That Time Will Come
4. From Ancient Times To Present Lies
5. Nightmare Desolation
6. Deep Below
7. Born In Flames
8. From Present To Destruction

Dyskografia:
Nightmare Desolation (2017)

http://www.metal-archives.com/bands/Depeseblo/3540422368
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

Autor

12006 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *