Demo Ljosazabojstwa już dostępne w Hellthrasher Productions

Ljosazabojstwa - logoOd 13 maja dostępna jest kompaktowa wersja pierwszej demówki enigmatycznych death/black metalowców z Ljosazabojstwa (Białoruś). Materiał „Starazytnaje Licha” ukazał się na CD nakładem Hellthrasher Productions.
Pojawiając się zupełnie znikąd, za sprawą wydanego przed kilkoma miesiącami debiutanckiego demo, grupa z miejsca dołączyła do grona najbardziej obiecujących nowych „nazw” w death metalowym undergroundzie. Taśma wyprzedała się błyskawicznie, a Decibel Magazine określił ją mianem jednej z najlepszych demówek jakie usłyszymy tego roku. Nie bez przyczyny – Starazytnaje Licha to perfekcyjnie zrealizowana wizja antycznego death/black metalu o niezwykle bluźniercznym charakterze, zaakcentowanym tajemniczymi białoruskimi tekstami. Od piątku materiał dostępny jest na srebrnym krążku w formie limitowanego digipaka z bonusowym numerem, niedostępnym w wersji cyfrowej. Pozycja obowiązkowa dla fanów Necros Christos, Archgoat, Mystifier czy Mortuary Drape.
Tracklista:
1. Struk u horła chrysta (CD / MC bonus)
2. Staražytnaje licha
3. Kamunija ahniom
4. Dzień Nawi
Oryginalną, 3-utworową wersję można odsłuchać na bandcampie:
CD do nabycia w sklepie wydawcy:
Autor

11484 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *