Deivos w Selfmadegod Records

IMG_6231mJeden z czołowych deathmetalowych zespołów z naszego kraju – lubelski DEIVOS – podpisał kontrakt z wytwórnią SELFMADEGOD RECORDS na wydanie czwartej dużej płyty. Zespół intensywnie pracuje nad materiałem, na który wstępnie składać się będzie sześć numerów. Sesja nagraniowa zaplanowana jest na początek 2014 roku w Zed Studio (BLACK RIVER, ROOTWATER, FRONTSIDE…); premiera albumu przewidziana jest na połowę 2014.

DEIVOS założony został na przełomie 1997 i 1998. Po wydaniu demówki “Praised By Generations” w 1999 roku, zespół dwa lata później zrealizował mini-album „Hostile Blood” wydany przez Butchery Music. Początek 2006 roku przyniósł debiutancki album “Emanation From Below” (Metal Mind/Empie Records). W 2008 roku DEIVOS podpisał umowę z jedną z czołowych amerykańskich wytwórni deathmetalowych – Unique Leader, która wydała dwa kolejne albumy zespołu „Gospel Of The Maggots” (2010) oraz „Demiurge Of The Void” (2011).

Autor

11731 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *