Defense Festival już w najbliższą sobotę

 

 

W najbliższą sobotę, 25 maja 2019 r. w klubie ZetPeTe przy ul. Dolnych Młynów w Krakowie odbędzie się kolejna odsłona Defense Festiwal, flagowej imprezy krakowskiej Defense Records. Oprócz koncertów czołowych przedstawicieli wytwórni, podczas imprezy będzie miała miejsce premiera czterech najnowszych wydawnictw CD z logiem Defense Rec.: Invocation Spells “Unholy Blasphemy”, Infest “Anger Will Remain”, Psychoneurosis “Dead, but… still alive” oraz Dira Mortis “Euphoric Convulsions’.

Na festiwalu wystąpią:

Terrordome – Thrash, Kraków
Ulcer– Death, Lublin  
TENEBRIS – Prog, Łódź    
Psychoneurosis – Grind, Zagłębie
Dira Mortis – Death, Gorlice/Lublin
Maggoth – Thrash, Łódź
R.O.D – Thrash, Lublin

Bilety w cenie 39 zł (w dniu koncertu 49 zł) dostępne on-line: https://store.terrordome.net
Sprzedaż stacjonarna biletów: Sklep Muzyczny Metal Shop ul. Długa 17, Kraków
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/407792029984421

O artystach:
Terrordome – polski kwartet grający szybki i brutalny crossover thrash metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao, Vader.
FB: https://.fb.com/terrordomeband

Psychoneurosis – narodzili się w 1991 roku i przez 10 lat początkowej działalności zarejestrowali mas splitów, kaset, demówek i EPek oraz CD. Przez ten okres Psychoneurosis zagrał też ponad 100 koncertów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ostatni koncert zespołu odbył się w 2001. Po 15 latach od zakończenia działalności Sonia zdecydował powrócić na scenę grindcorową i reaktywować zespół. Zaprosił do współpracy Janka oraz Laskiego (Bottom). Powrót zaowocował zagraniem koncertów w zachodniej Europie oraz nowym wydawnictwem “The Fall of Humanity”.
FB: https://fb.com/psychoneurosisgrind

Tenebris – powstał w 1991 roku jako trio grające death metal. Z początku wszystko szło w kierunku mrocznych klimatów podbitych klawiszem, ale po rozpadzie pierwszego składu w 1998 zespół pożeglował w kierunku progresji, awangardy i poszukiwań. Obecnie w nowym składzie zespół promuje mini album “Legendarna” na którym śpiewa pierwszy raz po polsku i o Słowianach. Tenebris ma za sobą występy obok Cynic, Voivod oraz Fields of the Nephilim.
FB: https://fb.com/TenebrisAlpha 

 
Ulcer – obłąkany, nieprzewidywalny i chropowaty death metal. Pochodzą z Lublina i grają jakby ciągle były lata ’90. Na koncie 3 płyty, ostatnia z nich „Heading Below” wydana przez Arachnophobia Records.
FB https://fb.com/Ulcerdeathmetal

Dira Mortis – oldschoolowy death metal nawiązujący do kapel takich jak Grave czy Asphyx. Powstał w 1998 roku w Gorlicach i do dziś serwuje potężną dawkę mrocznego, śmierdzącego trupem metalowego zniszczenia. Zespół nagrał dotychczas kilka płyt oraz koncertował z kapelami takimi jak Marduk, Immolation, Parricide, Obliteration, Degial, Antigama, Patologicum, Terrordome oraz Chaos Synopsis.
FB: https://fb.com/diramortis 

 
Maggoth – 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live) tym właśnie jest i zawsze będzie Maggoth!
FB: https://fb.com/Maggothrash

R.O.D – thrash crew z Lublina. Środkowy palec dla wszystkich przez których na tej planecie jest nędznie. Szybko, mocno i vulgarnie. W Undergroundzie od 2005.
FB: https://www.fb.com/razorofdeath

Autor

12474 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *