Decrepit Birth w Agonia Records

dbAmerykańscy techniczni death metalowcy DECREPIT BIRTH podpisali umowę wydawniczą z Agonia Records, kończąc tym samym swoją Europejską współpracę z Nuclear Blast. Zespół pracuje obecnie nad nowym albumem, który ukaże się pod koniec 2016 roku pod skrzydłami nowej wytwórnii.

Jak komentuje zespół: „Jesteśmy podekscytowani podpisaniem umowy z Agonią i czujemy, że będzie to dla nas świetne partnerstwo. Nadchodzący album będzię nacięższym i najlepszym w naszej dotychczasowej dyskografii. Dziękujemy wytwórnii i cieszymy się możliwością współpracy przez kolejne lata”.

DECREPIT BIRTH został oficjalnie założony w 2001 roku i wydł do tej pory trzy studyjne albumy, które zapewniły mu mocną pozycję na death metalowej scenie. Ich muzyka, charakteryzująca się technicznymi oraz progresywnymi elementami, zjednała im rzeszę fanów w wielu miejscach na świecie.

Ostatni album DECREPIT BIRTH, „Polarity”, ukazał się w 2010 roku i trafił na 18 pozycje notowania Billboard „Heatseekers Chart” w pierwszym tygodniu sprzedaży. W tym samym czasie zespół zagrał na trasie Summer Slaughter Tour u boku Decapitated, The Faceless, All Shall Perish, Veil Of Maya i Animals As Leaders.

Obecny skład zespołu to: Bill Robinson (ex-Suffocation) na wokalach, Matt Sotelo na gitarze, Sean Martinez (ex-Rings Of Saturn, ex-Decapitated) na basie oraz Sam Paulicelli (ex-Abigail Williams, ex-Goatwhore) na perkusji.

Więcej informacji niebawem.

Autor

11501 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *