Debiutanci z Kingdom Waves

Chyba jestem za stary, ale skojarzenie mam takie: „festiwal szantowy w Rzeszowie”, „muzyka country w Polsce”. No, ale news jest news:

” Kingdom Waves to polska, młoda stażem formacja tworząca ‚piracki’ metal symfoniczny, która nie istnieje nawet roku, a już po wydaniu pierwszego singla Mistrust podpisała kontrakt z amerykańską firmą Intromental Management Worldwide (www.intromental.com), która jest współorganizatorem takich festiwali jak ProgPower USA, ProgPower Europe, Wacken Open Air i innych.Stylistyka, w jakiej zespół się obraca, to połączenie melodyjnego power metalu i muzyki klasycznej, a wszystko to wzbogacone specyficznym klimatem rodem z powieści i filmów o piratach, więc miłośnicy tej tematyki powinni być zachwyceni, tym bardziej, że w naszym kraju praktycznie w ogóle się tak nie gra (hmm, ciekawego dlaczego… -Ef). 

Aktualnie zespół planuje wejść do studia, aby zarejestrować swój debiutancki album, który zostanie wydany w Europie, USA, Japonii oraz Australii. Trwają jeszcze ostateczne ustalenia marketingowe, dlatego nazwa wydawcy zostanie ujawniona wkrótce. Niebawem ukaże się płyta składankowa zespołów biorących udział w ProgPower USA, na której znajdzie się również Kingdom Waves.”

 

Autor

3814 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *