Debiut Carpe Noctem na winylu

Carpe-Noctem-In-Terra-Profugus5 sierpnia nakładem Hellthrasher Productions ukaże się winylowa wersja debiutanckiego albumu islandzkich black metalowców z Carpe Noctem.

„In Terra Profugus” to 5 surowych, post-apokaliptycznych ciosów, zainfekowanych awangardowym duchem Deathspell Omega oraz mroźną, niepokojącą atmosferą, naznaczoną magią nordyckiej mitologii i okruchami islandzkiej melancholii. Płyta zostanie wydana w limitowanej edycji 300 sztuk (czarny winyl, pocket sleeve + booklet) na licencji włoskiej oficyny Aural Music. Za miks i mastering całości odpowiedzialny jest Ricardo Passini, znany m.in. ze współpracy z Ephel Duath i Blindead.

Tracklista:
strona A:
Odium Somniferum 8:16
Ars Moriendi 8:06
VITRIOL 10:06

strona B:
Metamorphoses Maleficarum 10:56
Hostis Humani Generis 13:47

Grupa Carpe Noctem została założona w Rejkjawiku w listopadzie 2005 roku, zaś w aktualnym składzie funkcjonuje od 2009 r. Na przestrzeni lat, dzięki niezwykle intensywnym występom live, zespół zyskał renomę jednego z czołowych islandzkich black metal aktów. Album „In Terra Profugus” ukazał się pierwotnie na CD we wrześniu 2013 roku nakładem code666 records, zbierając znakomite recenzje w międzynarodowej prasie.

Autor

451 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

1 komentarz

  • Ja tam winyli nie zbieram, ale tym co zbierają polecam tą płytę. Rozkurwiający materiał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *