Data premiery oraz okładka najnowszego wydawnictwa Soul Collector

OkładkaPrezentujemy okładkę najnowszego, łączonego wydawnictwa thrashowych grup Soul Collector oraz kanadyjskiego Reanimator. Wydawnictwo zatytułowane „In Union We Thrash” ukaże się 16.04.2016 w Europie a 22.04.2016 w Ameryce Płn. Za grafikę odpowiedzialny jest artysta ukrywający się pod pseudonimem GORE777, materiał zaś ukaże się pod szyldem krakowskiej Defense Rec.

Z tej okazji Soul Collector zaprasza wszystkich na pierwszy z serii koncertów promujących nowy materiał do Wodzisławia Śląskiego do klubu „Amber” już 16.04.2016- publikę rozgrzeje debiutujący, choć złożony z doświadczonych muzyków heavy metalowy Ironbound, natomiast jako gość specjalny scenę rozkurwią chłopaki z Terrordome- tej grupy nie trzeba przedstawiać fanom old schoolowego metalu. Szczegóły dot. koncertu pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/1028364137247151/

Przypominamy też o trwającym do 10.04.2016 konkursie na imię dla maskotki Soul Collector. Propozycję prosimy przesyłać na adres mailowy: soulcollectorthrash@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs”. Do zwycięzcy powędruje egzemplarz splita.

Autor

11501 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *