Czeski HYPNOS będzie otwierał koncerty Amon Amarth w Polsce

hypnosHypnos – jeden z najbardziej znanych i zasłużonych zespołów czeskiej sceny death metalowej wystąpi przed Amon Amarth na koncertach w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu! Kwartet Hypnos (www.facebook.com/hypnosCZ) został założony przez Bruna i Pegasa, byłych członków Krabathor –  najstarszego czeskiego zespołu death metalowego, często porównywanego statusem z naszym Vader. Istnieją od 1999 roku i na przestrzeni 15 lat wydali cztery płyty („In Blood We Trust”, „The Revenge Ride”, „Rabel Manifesto” i „Heretic Commando”), a w Polsce znani są głównie dzięki Mad Lion Records, wydającej licencjonowane płyty formacji. Ich ostatni materiał z 2012 roku pt. „Heretic Commando” ukazał się po kilkuletniej przerwie w działalności zespołu i pokazuje nową jakość ekipy Bruna i spółki. Płyta została wyprodukowana przez Børge Finstada, który pracował z Mayhem czy Ihsahnem. „Heretic Commando” promował teledysk do utworu’ Inverted/Chasing The Apostles’ wyreżyserowany przez Milana Basela, współpracującego m.in. z Machine Head. Hypnos – Chasing The Apostles: https://www.youtube.com/watch?v=1gHMHHpX7_M

AMON AMARTH (Szwecja) + HYPNOS (Czechy)

24.04. Warszawa / Progresja Music Zone (https://www.facebook.com/events/597848270294486)

25.04. Gdańsk / B90 (https://www.facebook.com/events/573309476097461)

26.04. Poznań / Eskulap (https://www.facebook.com/events/200370790154363)

Bilety do nabycia w sieciach Eventim, Ticketpro oraz eBilet, a także sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Bilety kolekcjonerskie na poznański koncert: Rock Long Luck, CIM oraz pod tym linkiem: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,136.html Polecają: PW Events, Progresja Music Zone, B90 oraz Knock Out Productions.

Autor

11756 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *