Contaminated debiutuje w Blood Harvest Records

Blood Harvest Records z dumą donosi, iż już 9 czerwca pod ich skrzydłami ukaże się najnowsza płyta australijskiego Contaminated. Debiutancki krążek zespołu zatytułowany będzie “Final Man”, a złoży się z dziewięciu death metalowych utworów osadzonych stylistycznie w death metalowych latach dziewięćdziesiątych. Album będzie dostępny na kompakcie i na winylu.

Zespół powstał w 2013 roku, w lutym 2014 roku wypuścili debiutanckie demo nakładem Crawling Chaos Productions. W czerwcu 2014 roku do kapeli dołączył Christoph (Internal Rot, Headless Death, ex-Roskopp), a na przełomie 2014 i 2015 roku skład się ustabilizował: Lachy na gitarach, Matt (Ignivomous, ex-Eskhaton) na perkusji, Nick (Asbestosisis, The Nihilistic Front, ex-Embodied) oraz Zev (Headless Death, ex-Roskopp, ex-Injury To Eye). Ten skład w marcu 2015 roku wydał kolejny materiał, “Promo ’15”. W maju 2016 roku kapela weszła do Goatsound Studios, czego efektem jest niniejsza debiutancka płyta.

Autor

12483 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *