Castle Party 2019 zmienia headlinera – oświadczenie organizatora

 

Castle Party 2019 zmienia headlinera. Na scenie zamiast Myrkur pojawi się Sólstafir! Pełne oświadczenie organizatorów poniżej.

Organizatorzy Castle Party poinformowali nas dziś o istotnej zmianie w składzie imprezy. Wg. oświadczenia opublikowanego na profilu festiwalu:

„Niestety, ze względu na kwestie zdrowotne związane z ciążą, Myrkur jest zmuszona odwołać swój występ na Castle Party w przyszłym miesiącu. Mamy za to godnego następcę: islandzki  Sólstafir. Myrkur ma nadzieję, że wystąpi w Bolkowie w przyszłym roku.”

Castle Party Festival to jeden z większych festiwali w centralnej Europie na którym bawią się fani muzyki gotyckiej, metalowej i elektro. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w dniach 11-15 lipca. Impreza odbywa się na średniowiecznym zamku w Bolkowie

W tym roku, na dwudziestej szóstej edycji festiwalu, poza Sólstafirem, na festiwalu w roli headlinerów wystąpią: pochodząca z Wysp Owczych wokalistka ambient-folkowa Eivør, punkowe Atari Teenage Riot czy grający industrial metal Deathstars. Poza głównymi gwiazdami, w programie imprezy pojawią się też m.in. angielska Darkher, fiński Hexvessel, szwedzki Forndom czy polska Sunnata. 

Bilety w cenach:
Karnet „Limited 2”: 270 zł (dodatkowa promocyjna pula!)
Karnet standard: 290 zł;
Bilet jednodniowy: 180 zł;
są dostępne na stronie: https://castleparty.com/bilety.html

Autor

11738 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *