Brutal Blues w Selfmadegod Records

bbBrutal Blues odpisał właśnie papiery na wydanie debiutanckiego mini-albumu w Selfmadegod Records.

BRUTAL BLUES to grind’owy duet z Norwegii stworzony przez Steinara (PSUDOKU, PARLAMENTARISK SODOMI, BxSxRx) i Andersa (BLODSPRUT, MOHA!, NOXAGT, ULTRALYD). Muzyka zespołu to nowoczesny i surowy grindcore dla fanów w/w zespołów.

Próbkę twórczości szalonych Norwegów można sprawdzić słuchając utworu „Rett”dostępnego na stronie SoundCloud oraz na oficjalnym profilu YouTube wytwórni Selfmadegod Records.

Debiutancki materiał nagrany został DIY w legendarnym Rifferiet w Norway i zmiksowany przez Andersa. Artwork zaprojektował Steinar i Leon Tomatis. Premiera płyty wyznaczona została na 22 maja 2014 roku w Selfmadegod Records. Wersja winylowa ukaże się w Drid Machine Records (Norwegia) oraz Nerve Altar Records (USA).

Pierwsze 150 sztuk ze specjalnym nadrukiem na pudełku dostępne będzie w sklepie internetowym Selfmadegod.

ako wsparcie nadchodzącego wydawnictwa BRUTAL BLUES wyrusza na europejskie tournee, które rozpocznie się 14 maja, a zakończy 31 maja. Zespół wystąpi także na czterech koncertach w Polsce u boku ANTIGAMY oraz RAPE ON MIND w ramach trasy New Dimension Tour:

22.05 Białystok @ ACK Sepularium (tylko Antigama)
23.05. Warszawa @ Indecks
24.05. Skarżysko-Kamienna @ Semafor
25.05. Kraków @ Fabryka.

Program płyty:
1. Skjold
2. Rett
3. Stafett
4. Medalje
5. Tradisjon
6. Alminneleg Utsegn

Autor

12012 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *