Brutal Assault XXII – mamy rozpiskę + garść niusów

Już jest najważniejsza rzecz, jakiej najbardziej potrzebujecie do zabawy na tegorocznym Brutal Assault. Pełna rozpiska godzinowa, kto i na jakiej scenie zagra. Jak zauważycie pojawiło się kilka zmian w lineup’ie. A więc: zamiast Aeon wystąpi Hour Of Penance. Swój występ na przyszły rok przełożył Protector zamiast niego zagra Artillery. Będzie to pierwszy występ Duńczyków na BA! Jak zapewne wiecie Morbid Angel odwołało całą trasę po Europie z powodu problemów z paszportami. W tej chwili szukamy jeszcze godnego zastępstwa dla legendy death metalu. Ostatnim zespołem, który w ostatniej chwili wypadł ze składu jest Soen. W zastępstwie wystąpią blackmetalowcy z Uada!

Na koniec informacja dla tych którzy będą na miejscu już we wtorek. Organizatorzy zapraszaną was na oficjalne warm up party od 18:00 w Josefovie. Na Red Bull Tour Bus wystąpią Hentai Corporation, Locomotive, ČAD, Morkhimmel oraz Uman Humus.

Autor

447 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *