Brutal Assault – nowy system płatności na festiwalu

A więc stało się to, o czym można było tylko gdybać. Coraz większa liczba festiwali idzie z duchem czasu i wprowadza elektroniczne formy płatności. Od tej edycji również i organizatorzy Brutal Assault pokusi się o taką formę płatności. Opaska którą w tym roku dostanie każdy z użytkowników będzie wyposażona w chip zbliżeniowy, który będzie skanowany przy wejściu i wyjściu z festiwalu. Dodatkowo opaska zastąpi dotychczasowe kartonowe żetony, więc będziecie mogli płacić nią za żarcie, browary i inne rzeczy na terenie festiwalu (zapewne chodzi o festiwalowy merch). Opaskę doładujecie online albo fizycznie na festiwalu, zaś hails którego nie wydacie w czasie BA będziecie mogli otrzymać z powrotem. Wkrótce ruszy rejestracja opasek na specjalnej stronie, gdzie będziecie mogli dopisać swój bilet do systemu i doładować opaskę jeszcze przed starem festu.

cashless

Autor

460 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

4 komentarze

  • Opaskę „doładujesz” przez neta (w tym celu trzeba będzie się zarejestrować na specjalnej stronie i przypisać opaskę do posiadanego biletu) jak i na samym feście. To co zostanie na „opasce” będzie można odzyskać (poprzez stronę na której zarejestrowało się opaskę). Sama idea jest jak najbardziej ok, pod warunkiem, że to usprawni płatności i zmniejszy kolejki po żarło, browary inne cuda niewidy… Pożyjemy, zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *