Brutal Assault – meet and greet z zespołami plus inne rozpiski oraz info o opaskach

Koniec weekendu, jutro do pracy, a w środę koncerty Króla Kolesia i Chelsea Wolfe na Brutal Assault. Jeśli chcecie cyknąć sobie selfi, dostać autograf na piersiach od kolesi z Angelcorpse to przejrzyjcie sobie poniżej rozpiskę o której i z kim będziecie mogli się spotkać. Jeśli znajdziecie czas, bądź stwierdzicie, że Mastodon to chujnia możecie obejrzeć klasyk Polańskiego – “Dziecko Rosemary” w Horror Cinema (rozpiska projekcji klasycznych horrorów poniżej). Zaś jeśli lubicie jak jest zimno i bezdusznie możecie posłuchać naszego Dead Factory na Ambient Stage ( o której i w jaki dzień, również na rozpisce poniżej).

Ruszyła również rejestracja opasek na stronie internetowej. Pod tym adresem możecie zarejestrować swój bilet, do którego zostanie przypisana opaska (a którą odbierzecie przy kasach). Dzięki temu doładujecie ją już przed festiwalem nie stojąc w kolejkach. Więcej info oraz faq na temat tego nowego gadżetu znajdziecie tutaj.

BrutalAssaultMeetAndGreet

BrutalAssaultHorrorCinema

BrutalAssaultAmbientStage

 

Autor

467 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *