Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace, Dom Zły – trasa rusza za miesiąc

Już 8 lutego ruszy trasa Feed the Fire, Fan the Flame. Zaprezentują się na niej Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace i Dom Zły.

szczegóły i bilety na lefthandsounds.org

Nowa płyta Blaze of Perdition zebrała świetne noty nie bez powodu. Krążek ‚Conscious Darkness’ (Agonia Records) wyniósł lubelski zespół na zdecydowanie wysoki poziom, po raz kolejny udowadniając, że polska scena Black Metal przeżywa obecnie swój najlepszy od lat okres. Po trzytygodniowej trasie w Europie (listopad 2017) przyszedł czas na polskie koncerty.
‚Conscious Darkness’ (Agonia Records), full album stream: https://www.youtube.com/watch?v=Lf1zkmd8kB4
‚Vanitas’ poznańskiego In Twilight’s Embrace to z kolei jedna z najszerzej komentowanych polskich płyt metalowych minionego roku. Oparty na sprawdzonych i przede wszystkim najlepszych wzorcach album rozwija melodyjne, death metalowe oblicze kwintetu i kłania się surowym black metalowym klasykom.
‚As Future Evaporates’ z płyty ‚Vanitas’ (Arachnophobia Records): https://www.youtube.com/watch?v=pzEGHs1m-aE
Dom Zły z Puław wydał swój mini-album w Unquiet Records i przedstawił odważne spojrzenie na sludge metal, dark harcore czy crust. Ta mieszanka została stworzona przez muzyków odległych stylistycznie The Feral Trees czy Kaldera co może delikatnie dziwić lub wręcz przeciwnie.
‚Psy’ z mCD ‚Dom Zły’: https://www.youtube.com/watch?v=x8zDuFUD4wY

Autor

10086 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *