Blaze Balzey & Thomas Zwijsen na dwóch koncertach akustycznych

 

W listopadzie tego roku Blaze Bayley oraz Thomas Zwijsen zagrają w Polsce dwa koncerty akustyczne: 24 listopada (Kraków, Gwarek) oraz 25 listopada (Warszawa, Hydrozagadka).

Angielski wokalista Blaze Bayley znany jest przede wszystkim jako były członek legendarnego zespołu Iron Maiden (1994-1999) do którego przeszedł z kapeli Wolfsbane (1984-1994). Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: The X Factor (1995) oraz Virtual XI (1998). Po odejściu z zespołu rozpoczął solową karierę. Od 2000 r. nagrał łącznie dziewięć płyt – ostatnie trzy to trylogia: Infinite Entanglement (2016), Endure and Survive – Infinite Entanglement Part II (2017) oraz The Redemption of William Black – Infinite Entanglement Part III (2018).

https://www.blazebayley.net/

https://www.facebook.com/officialblazebayley/

Thomas Zwijsen – belgijsko-holenderski gitarzysta, znany z niezwykle popularnych w sieci akustycznych coverów klasycznych kawałków metalowych. W 2013 r. i 2014 r. wydał trzy płyty: „Nylon Maiden”, „Nylonized” oraz „Nylon Maiden II” z akustycznymi wersjami Maidenów. Obecnie promuje krążek „Nylon Metal” z akustycznymi aranżacjami 

http://www.thomaszwijsen.com/
https://www.facebook.com/ThomasZwijsenGuitar/

Bilety w cenie 50 zł (cena przedsprzedaży) dostępne od 7 września w klubach oraz w sprzedaży online

Autor

12149 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *