Blasphemy headlinerem Black Silesia III – Open Air Festival

Przekazujemy

„Trzecia edycja festiwalu staje się dwudniowym festiwalem Open Air. Impreza odbędzie się w Grodzie Rycerskim w Byczynie.  Headlinerami festiwalu zostali bogowie wojny i prekursorzy war black metalu – BLASPHEMY, którzy po prawie 35 latach działalności przylecą prosto z Kanady na swój pierwszy i jedyny koncert w Polsce. Sam festiwal przybiera swą docelową formę – dwudniowego festiwalu Open Air. Wybór po ponad roku rozmów i poszukiwań odpowiedniego miejsca padł na Gród w Byczynie – mamy nadzieję, że nasza współpraca z Grodem stanie się współpracą wieloletnią. 

Na terenie festiwalu dostępne będzie DARMOWE pole namiotowe. Do Byczyny dostać się można pociągiem – najbliższa stacja PKP (Biskupice koło Kluczborka) znajduje się niecałe 5 km od terenu festiwalu – droga piesza (dla wytrwałych) będzie oznaczona. 


Miejsce nie jest niestety łatwo osiągalne przy pomocy innego transportu niż samochód, mamy natomiast nadzieję, że jego urok i bliskość przyrody zrekompensują te niedogodności.

Informacje o noclegach w pobliżu – wkrótce. Zaznaczamy natomiast, że najbliższe znajdują się nie mniej niż 5 km od terenu festiwalu, dlatego zachęcamy do zorganizowania namiotu i skorzystania z darmowego pola.

Informacje na temat kolejnych zespołów oraz biletów – wkrótce.”

Autor

3811 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *